Indijske Serije
Odbačeno Siroče 923. epizoda – Imli uživa gledajući kako Kamal muči Čakor!
Ona se nasmeje i kaže da će naći Paki uskoro. Čakor traži Paki uporno. Ona vidi neka vrata i ljude pored. Čakor krišom prolazi pored ljudi i otvara vrata. Ona ulazi unutra (to liči na ostavu) i vidi Kamal Narajana, i malu Paki zavezanu za stolicu. Paki je vidi, ali su joj usta zavezana. Kamal Narajan je gleda i vadi pištolj, te ga prisloni uz Pakiinu glavu. Čakor brzo uzima štap i udari Kamala po ruci. Pištolj padne na pod. Kamal se sagne da ga uzme, ali ga Čakor uzme prva i uperi u njega. Kamal se udalji odatle.
Čakor viče i grdi Kamala; u ruci su joj dva oružja – štap i pištolj. Ona mu govori besno: ,,Vaša igra je danas gotova! Pustite Paki na miru! Ili ću da Vas ja danas ubijem!”
Ona prilazi Paki i želi da je odveže, ali Kamal Narajan priđe Čakor i otmejoj na brzinu štap iz ruku. On baci štap daleko od njih, na pod. Čakor je u šoku. Kamal je gurne i njoj ispadne iz ruku pištolj. Kamal Narajan uzima pištolj i uperi u Čakor, pa krene poremećeno da se smeje: ,,Šta si ti mislila, Čakori? Da ću da se uplašim tog štapa? Zmije ubija štap, ali se i lava! Ja sam lav! Ja sam kralj Azadgunđa – bio sam i biću uvek to!” Čakor pogleda u Paki i pita ga šta mu je ona uradila loše. Kamal: ,,Mislila si da si me porazila. Ja sam ostavio one Pakine stvari po podu da bi stigla ovde i upala u moju zamku, Čakor!”
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Komentar mozete ostaviti ovde:
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar
Pozdrav. Možete li pojasniti problem?
unela sam tacno moje podatke,ali me ne prihvatate,u cemu je greska.