Indijske Serije
Odbačeno Siroče 968. epizoda – Čakor je puštena iz zatvora!
Seljani je zagrle i podrže. Oni su srećni… U pozadini pobedonosno ide pesma “Udaan hai”….. Surađ ugleda Čakor. Čakor ga vidi takođe, ali sa ostalim seljanima ode odatle. Oni se mole. Sklapaju ruke… Kasturi pogleda u nebo, a zatim u Božju statuu/idol ispred sebe i kaže ponosno: ,,Drago mi je kada vidim da me slušaš, Bože. Molim Te, budi uvek uz nas. Podrži nas u ovoj borbi protiv zla. Bližimo se kraju. Dobićemo slobodu.” Čakor izjavi: ,,Da. Ova sveća (‘diya’) jeste znak naše vere. Naše snage i hrabrosti. Ja ću vratiti Surađu pamćenje nazad.” Kasturi je ljuta kad čuje to: ,,Surađ?! Zar i dalje, pored ovog svega, ti misliš o Surađu? Čakori, Surađ te je prijavio. Zbog njega si bila u zatvoru. On se ne seća ničega. On je zao i zaslužuje kaznu!” Seljani žele da ga ubiju i krenu besno, ali ih Čakor spreči: ,,Stanite! Molim vas, stanite zbog mene. Ja verujem da je Surađ dobar i da će se setiti svega uskoro. Treba da budete uz mene i da pokušamo da ga nateramo da se seti svega. Uspećemo, znam to. Verujte mi, molim vas.” Seljani ćute i stoje. Nisu ubeđeni baš u to.
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Komentar mozete ostaviti ovde:
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar
Pozdrav. Možete li pojasniti problem?
unela sam tacno moje podatke,ali me ne prihvatate,u cemu je greska.