
Dnevnik po kome je radjen deo Odbacene
Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 14. deo
Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 14. deo
Sankrat nije dao svom bratu da vozi. Kazao mu je da zna otprilike gde se ta saobraćajna nesreća desila i on ce voziti. Akaš se držao za glavu i kazao da mu uopšte nije jasno šta će Miti u toj trupi. Njeni su imucći, od njega neće ništa, pa čak i novac koji joj je slao preporučeno ona je vraćala. Zašto su joj uopšte dozvolili, nikako nije mogao to da shvati.
Kilometar do tog mesta saobraćaj je u oba pravca bio gust, jedva su se probijali. Čak su i na nekoj udaljenosti ostavili kola jer nisu mogli da se probiju i pošli su peške. Kad su stigli do mesta nesreće ugledali su stravičan prizor. Akaša je to sve još i podsetilo na eksploziju voza, kada je isto Miti nestala. Počeo je da plače i rekao Sankratu da je on to sve već jednom doživeo, on nema snage da prolazi pored leševa i povređenih, i ako se njoj nešto desilo u ovoj nesreći on to ovaj put neće preživeti. Kazao je da mu strašno podrhtavaju noge i seo na jedan kamen i počeo da plače. Sankrat je saznao da ima jedna grupa koja je tragala za nestalim devojkama. Akaš mu kaže da on ne može da ide da traga, noge mu klecaju, i veliki strah ga je uhvatio, ako je i nađe u kom će stanju biti: “Idi ti, brate…” (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
Picture source: www.aapkacolors.com
super
[…] 42. epizodu serije Crveni pupoljci možete pogledati OVDJE […]
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar