Indijske Serije
Shakti – 2. 7. 2018 – Harman i Somija počinju zajednički život bez obzira na Haraka, Đaslin se vraća u Kanadu!
Harak Sing nastavi da jede: ,,Nećeš jesti? Dobro, kako kažeš…”
Harman i Somija se onda pogledaju i krenu; Somija predloži Prito da pođe s njima i pojede nešto, ali Prito odgovara: ,,Neću. Nisam baš rada toliko za to. Ali vas dvoje idite i pojedite nešto!”
Somija je zamoli ponovo i predloži joj da dâ svoju i Harmanovu sobu njoj (Prito trenutno nema sobe pošto je na obe strane – prim. prev.). Prito odbija i kaže joj da ide i jede, a sutra ujutru će spremiti doručak sami sebi. Harman oslovi Đaslin, a Đaslin se nasmeši i priđe im: ,,Vi idite i jedite, a meni uzmite i donesite posle nešto malo što ima za večeru…”
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
Harman i Somija se uzmu za ruke i odu odatle. Prito leži na kauču, ali ne može da spava nikako. Đit priđe Ravi i sedne za sto da jede, ali je mrzovoljan. Ravi isto nije prijatno.
Nakon što svi završe s jelom, oni ustanu i pođu na svoje strane. Harak Sing reče neku molitvu, a onda priđe Prito i veli: ,,Zbog deteta ćeš žrtvovati i san i hranu!”
Prito odgovara ni ne gledajući ga: ,,Neću da spavam u Vašoj sobi više. Čekam Vas da shvatite svoju grešku, gospodine (namerno mu persira – prim. prev.)…”
Harak Sing pogleda ka gore pitajući Boga vidi li to, onda ode odatle. Prito ostade da leži na kauču i zuri u prazno.
Nastavak na sledećoj strani
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar
Pozdrav. Možete li pojasniti problem?
unela sam tacno moje podatke,ali me ne prihvatate,u cemu je greska.