Indijske Serije
Shakti 354. ep.,Surbi i Rani zarobe Karinu i žele da spoje Harmana i Somiju!
Tada, neki taksi staje tu. Surbi mu plati i brzo izađe iz njega. Taksi ode. Surbi prilazi Rani: ,,Nemamo vremena. Brzo, odvedi me do sestre (Somija), molim te. Hajmo, brzo!”
Rani je smiruje: ,,Polako, Surbi. Znam da si veoma uznemirena i ja sam, ali mi moramo sada da reagujemo polako i oprezno. Moramo da saznamo Pritoin zli plan i sprečimo ga! Moramo prvo da uhvatimo Karinu i da je nateramo da kaže istinu. Čula sam da Karina i Ravina sarađuju sa Prito. Imam plan već, slušaj. Uzmi telefon i zovi Karinu sa opcijom promenjenog glasa i broja…”
Objašnjava joj sve. Surbi se složi, vadi svoj mobilni telefon i zove Karinu. Kaže joj da ju je Prito pitala da joj kaže nešto. Treba da se vide odmah. Karina se složi, prekine poziv i ode.
Karina izlazi napolje, jer joj je Surbi rekla kao da je ne čuje dobro. Ne vidi Rani i Surbi iza sebe. Rani i Surbi dotrče do nje, uhvate je za ruke i odvedu u neku ostavu. Surbi uzima kanap i zaveže Karinu za stolicu, dok je Rani drži jako za ruku. Karina viče za pomoć, ali su vrata zatvorena i niko je ne čuje!
S druge strane, u Harak Singovoj kući… Molitva još traje. Prito gleda u svoj mobilni telefon, koji joj je odmah pored nogu i čeka Karinin poziv. Ona je veoma napeta i moli se Bogu… Zabrinuta je. Čeka da čuje vesti da je Somija postala ‘Guru majka’.
Nastavak na sledecoj strani
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar
Pozdrav. Možete li pojasniti problem?
unela sam tacno moje podatke,ali me ne prihvatate,u cemu je greska.