Indijske Serije
Shakti 537. ep.,Samir je preživeo, Harman i Somija su se pomirili!
Prito doda: ,,Da, a nemojte da se brinete ni oko novca. Tu sam. Platiću šta god zatreba…”
Samirova majka shvata svoju grešku, ustaje i prilazi Prito sa sklopljenim rukama: ,,Oprostite mi… Molim Vas… Puno sam pogrešila…”
Prito je moli da ne govori to, oprašta joj.
Malika i Somija dolaze u bolnicu i vide to, priđu im. Samirova majka onda vidi iza Prito Somiju da stoji i priđe joj sa sklopljenim rukama: ,,Somija, dete, oprosti mi. Mislila sam o budućnosti svog sina i počinila zato preveliki greh. Zbog mog greha se moj sin sada nalazi u ovakvom stanju. Možda sam dobila ovako svoju kaznu. Briga koju sada osećam i koju sam osetila onda kada je Samir bio upucan… to majka zna kako je. Zato, molim te, oprosti mi. Možda mi onda i Bog oprosti…”
Somiji je neprijatno kad joj se izvinjavaju, pa onda je uhvati za ruku brižno: ,,Nemojte da govorite ovo, molim Vas. I ja verujem, teto, da nećete imati u životu nikakvih problema. Blagosiljaću Vas… ne kao transrodnica, već kao Somija. Svojim mislima… Moliću se uvek za Vas, obećavam…”
Ova žena je srećna, grli je i zaplače. Somija i Harman se pogledaju (konačno su zajedno, ne mogu ni ja da poverujem da prevodim ovo – prim. prev.)
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
Nastavak na sledećoj strani
[…] 42. epizodu serije Crveni pupoljci možete pogledati OVDJE […]
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar
Pozdrav. Možete li pojasniti problem?