Indijske Serije
Shakti! Sestre 673. epizoda! Harman i Somija dovode Surbi kući!
Ovamo, Prito kaže Somiji da ode i spava kad je Somija zaustavi: ,,Samo malo, slušajte. Htela sam nešto da Vas pitam. Kada ste imali Harmana u svom stomaku, da li ste i Vi osećali isti takav bol nekada?”
Prito se nasmeje i odgovara: ,,Da. Ovaj tvoj muž Harman je bio jako krupan i jak. Zato je bilo ponekad bola!”
Somija: ,,Šta ste radili tada? Da li ste uzimali lekove, mislim, ili nešto tako…”
Prito: ,,Šta da uzimam? Takav bol se svakoj ženi dopadne. Zato ti kažem da ne brineš o Surbi. Idi i spavaj. Ja sam dobro!”
Ona se okrene i ode. Somija ostane tu da stoji i da razmišlja: ,,Kakav to ima bol da prija?”
Malo kasnije, Somija leži u krevetu u sobi i spava. Iznenada, ona se probudi i vidi pored Harmana u krevetu kako spava i malo se osmehne. Ona dodirne svoj stomak, pa ustane iz kreveta polako i mazi stomak. Ponovo joj ide isto pitanje u glavi: ,,Kako to da bol može da bude prijatan? Baš se pitam kakav je to osećaj kad je beba u stomaku!”
Somija uzme jastuk, stavi ga sebi ispod sarija i gleda se u ogledalu tako. Harman otvori oči i sve ovo gleda tužno. Somija gleda sebe u ogledalu tako i govori uplakana: ,,Da sam i ja majka, izgledala bih tako i onda bi moje dete udaralo u stomaku tako. Treba da budemo oprezne u takvom stanju. Da vidim kako bih hodala ovako. Da, morala bih da se držim za struk. Ovako… Moram da pažljivo i sednem i ustanem. Da sednem… Baš je teško. Kako da lepo sednem…”
Nastavak na sledecoj strani
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar
Pozdrav. Možete li pojasniti problem?
unela sam tacno moje podatke,ali me ne prihvatate,u cemu je greska.