Indijske Serije
Shakti!Sestre 572. ep.!Šano ucenjuje Somiju Naninim životom!
Kasnije,
Somija govori uplašeno: ,,Jako je kasno već. Brinem se…”
Nani je smiruje: ,,Ne brini. Moj zet (Harak) je otišao da ga nađe. Viren je pošao sa njim isto. Baterija njegovog telefona je sigurno mrtva i zato nema veze. Ili je signal jako slab. Ne brini se. Naći će ga oni i vratiti…”
Harman leži bez svesti napolju. Malika i ostale su isto bez svesti. Somija kaže Prito da je jako kasno sada, Harman je sigurno u nevolji jer nikada ne ostaje do ovoliko kasno, neka se ona brine o Nani i ova ide po Harmana. Somija pođe, ali je Prito spreči i ustane: ,,Stani. Ja ću ići sa tobom. Ravi, Šano, brinite se o mojom majci. Idem sada…”
Ravi se složi i napeta je. Prito i Somija istrčavaju iz kuće, trče po ulici i dozivaju Harmana. Ispituju prolaznike o Harmane i zovu ga, ali ništa. Prito zove Haraka i pita ga gde je, neka učini nešto, Somija i ona traže Harmana. Harak Sing se opija i laže je da će naći Harmana ubrzo. Prekida i pita Virena hoće li Harman biti dobro. Viren potvrdi i smeje se.
Nastavak na sledecoj strani
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar
Pozdrav. Možete li pojasniti problem?
unela sam tacno moje podatke,ali me ne prihvatate,u cemu je greska.