Indijske Serije
Shakti!Sestre 624. ep.! Samir kaže Somiji da posti za njega, Ravi ima plan!
Somija: ,,Čiko, ovaj, ja… Kuši je na vezi. Htela sam da pitam za Džolija. Da li je sve u redu?”
Harak: ,,Otišao je tamo da se vidi sa tobom!”
Somija: ,,Da, čiko, došao je, ali nisam mogla da se vidim sa njim tada. Da li je sve u redu, zar ne?”
Ovaj zaključi u sebi da se oni juče nisu sreli i onda slaže: ,,Sve ostalo je sjajno. Verio se, znaš? Tako to, prijatno!”
Prekinu.
Posle, Lavnit ulazi u neku sobu i zaključa za sobom vrata. Unutra je prikazan Harman bez svesti zavezan kanapima za stolicu. Ona se smeje zlobno i bolesnički dok ga gleda, a onda uzme sa stola flašicu vode i prospe malo vode po svom crvenom sariju namerno. Ona briše Harmanu znoj sa lica i probudi ga ovako. Harman se budi, zbunjeno gleda oko sebe i vidi da je vezan pa viče na nju: ,,Pusti me! Odveži me smesta!”
Lavnit stoji pored, gleda ga i smeje se psihopatski: ,,Harmane, šta da radim? Bespomoćna sam u svojoj ljubavi prema tebi. I to u velikoj ljubavi, ogromnoj. Ne shvataš moju ljubav uopšte. Probaj da shvatiš. I love you! (Volim te!)”
Nastavak na sledecoj strani
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar
Pozdrav. Možete li pojasniti problem?
unela sam tacno moje podatke,ali me ne prihvatate,u cemu je greska.