Indijske Serije
Silsila Badalte Rishton Ka – 43. epizoda – Rađdip se otvoreno suoči s Nandini i prijavi Kunala policiji!
Silsila Badalte Rishton Ka – 43. epizoda – Rađdip se otvoreno suoči s Nandini i prijavi Kunala policiji!
Prevod: Maya.
Puno devojaka se okupilo i spremilo da nauči da kuva. Nandini je srećna što ih sve tu vidi i sva ozarena im objašnjava da će prvo početi sa nekim osnovnim stvarima, a onda će učiti još neke razne tehnike kuvanja. Devojke se smeju i pitaju je hoće li da ih nauči da kuvaju do Božića. Zainteresovane su da nauče da spremaju još i kinesku, italijansku, zapadnjačku hranu i neke slatkiše. Moli i Kunal gledaju ovo radosno i smeškaju se. Nandini priča veselo: ,,Naravno, sve ćemo to da radimo na ovim časovima kuvanja. Neću samo da vas naučim da kuvate… već da kuvate lepu hranu. Zapišite u svoje beležnice omiljena jela koja hoćete naučiti da spremite. Naučiću vas kako da ih skuvate!”
Devojke se nasmeju i zapišu. Dida se nasmeje i namigne Kunalu. Moli stoji pored Kunala i šapne mu da se stara Nandini vratila i da je jako srećna sada. Kunal gleda Nandini i blago se smeška. Kunal onda pogleda Moli i spusti pogled neodlučno.
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
Uveče, Kunal broji koliko se žena prijavilo za Nandinine časove kuvanja. Nandini se šetka tuda, zastane kad ga vidi i priđe mu nasmejano. Kunal je pogleda i pohvali je: ,,Svaka čast. Imaš već 10 učenika za kuvanje. Hoćeš li moći da ih naučiš dobro?”
Nandini sedne i vedro odgovara: ,,Pokušaću. (Gleda ga)”
Kunal će: ,,Onda ćeš i uspeti. To je prvi korak ka uspehu. Pokušaj!” (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar
Pozdrav. Možete li pojasniti problem?
unela sam tacno moje podatke,ali me ne prihvatate,u cemu je greska.