Indijske Serije
Simar (1 242. ep.) 23.07.2015. – Mohini pristaje da se uda za Amara!
Sunanda:”Mohini, šta je sve ovo?Zabranila sam ti…” Mohini:”Jesi, ali kako da kažem ne?Do kada ćemo praviti lane priče?Da bi došle do cilja, važno je da ostanemo u ovoj kući, majko.I zato sam pristala.Nas dve ćemo obaviti posao i otići.Do tada ću živeti ovde kao snaja.Razumeš?” Sunanda je još uvek ljuta. Ona:”Ne znam, mislim da ova odluka nije dobra.” Mohini se smeši. Sunanda:”Odećam kao da smo na pogrpenom putu.” Mohini:”Majko, ne brini, nijedan moj potez nije pogrešan.Ajde, ne moraš verovati svojoj ćerci, ali barem veruj ovoj veštici.” Prikazuju nam kako ona hoda po šumi.Sunanda se zlobno smeši.Sid i Roli su u šoku. Sid:”Veštice?Znači one su veštice?” Thakurain potvrdno klima glavom. Sid:”Ne verujem ti, lažeš, da bi se spasila.Prebacuješ svoj greh na njih dve.” Thakurain se okrene i ode nekoliko koraka unapred. Ona:”Znala sam da ćeš to reći, ali tim nećete promeniti istinu.Njih dve su veštice.Veštice!I…ubijaju nevine kako bi postale jače.” Sid krene nešto da kaže, ali Roli ga prekine i pita Thakurain da li to može dokazati. Roli:”Imaš li neki dokaz?” Thakurain:”Ne, nemam dokaza.Ali ako mi date priliku, videćete dokaz.Ako ne uspem da dokažem da su veštice, kaznite me kako želite, prihvatoću bilo koju kaznu.” Inspektor:”Mislim da bi joj trebali dati priliku.Počeli smo istraživati u Jajpuru, i ne možemo joj ništa dok ne dobijemo neki dokaz.Zato, dobro razmiliste pre nego što donesete odluku.” Sid i Roli se pogledaju. Amar uzima blagolsove od starijih u kući. Ovi sednu, Sunanda i Mohini su na stepenicama, zlobno se smeše i govore da su jadnici i da ne znaju koga će dobiti za snaju. One krenu do njih da ojačaju glumu. Uma:”Are Amar, vidi ko je došao da se vidi sa tobom.” Amar se okrene i vidi Mohini, njih dvoje se gledaju. Ovi pozovu Sunandu da sedne.
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar
Pozdrav. Možete li pojasniti problem?
unela sam tacno moje podatke,ali me ne prihvatate,u cemu je greska.