
Indijske Serije
Simar – 14.05.2013.
Sid govori sve Premu a on Simar.U kuci Majka ima flesbek od Roli kako joj dava kljuceve.Svi su tuzni i to komentarisu Kushi i Veeru.Simar hoda sa Premom i govori mu da ce sve biti u redu.Jhumki hoda i neki je covek uzima za ruku ona mu govori da je pusti i doziva pomoc.To slusaju Prem i Simar i krenu da je spasu ali dolazi da je spase njen mlađi brat tako sto uzme zemlju u ruke i baca na na njegove oci.Oni beze.Pram hvata tog momka i govori mu da ode ili ce zvati policiju.On pobegne.Kushi je toliko sretna da hoce da pjeva.To i cini pred Majkom.A Majka place.
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
super
[…] 42. epizodu serije Crveni pupoljci možete pogledati OVDJE […]
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar