Vesti
Yeh Hai Mohabbatein – 5., 6. i 7. 9. 2018. – Raman se oseća beskorisno i bespomoćno!
Išita je zapanjena i viče za pomoć isto. Ruhi i Alija udare ove siledžije i pobegnu. Išita pretuče zlikovce i predaje ih policiji. Ovi su uhapšeni. Ruhi i Alija dotrče do Ramana i pomažu mu. Išita pita Ramana kako je. Raman plače i viče: ,,Kakva je korist mog života više? Šta sam ja?! Za šta sam ja? Da budem u kolicima ceo život i da poziram tako? Mogu li da pomognem ikome? Bilo bi bolje da sam onog dana umro, a ne da sada živim ovako. Treba da umrem! Ne mogu da zaštitim nikoga! Hoće li mi iko pomoći? Psihijatar? Propao sam!”
Ruhi ga moli da se smiri i da ih sasluša. Raman se izvini Išiti što je vikao na nju.
Kasnije, svi su na okupu kod kuće i večeraju. Rađat zove Išitu i pita je kako je Raman. Išita kaže da su počeli njegovu terapiju. Rađat kaže da je to odlično, neka ga pozovu ako išta zatreba oko tretmana. Išita mu se zahvali i prokomentariše: ,,On je tako dobar i fin čovek. Pomaže svima. Dobar doktor, dobar čovek. Takvih ljudi jako malo ima danas!”
Rađat prekine i lakne mu: ,,Hvala Bogu. Istina se nije otkrila i neću dozvoliti da se otkrije ikada!”
On se opija.
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
Nastavak na sledecoj strani
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar
Pozdrav. Možete li pojasniti problem?
unela sam tacno moje podatke,ali me ne prihvatate,u cemu je greska.