
Indijske Serije
Kako da nazovem ovu ljubav? 2 – od 245. do 248. epizode
247. epizoda
Štićenici staračkog doma dođu u Agnihotri vilu da obave puđu. Iznervirani Niranđan zatraži od Anđeli da ih izbaci.
Asta traži od Sida da podučava Kavju u Đotinoj sobi. Kavja traži od starijih iz doma da se igraju sa njom.
248. epizoda
Niranđan prihvati izazov starijih da, ako pobede Sođal u igri, on mora da im, kako zna i ume, vrati zemlju za starački dom. Asta se preruši u starca i uspe da pobedi u igri. No, njoj spadne perika i porodica sazna da je Asta ta koja je pomogla starijima. Šlok pobesni na nju kad mu ona otkrije da iza svega stoji Niranđan i da je zapravo on loš, a ne Anđeli. Zamalo je ošamari. Anđeli je čula svađu i videla ovo, šokirana je.
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
super
[…] 42. epizodu serije Crveni pupoljci možete pogledati OVDJE […]
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar