Najave za indijske serije
Najave za indijske serije – 25. 6. 2018. – DRUGI DEO: Star Plus, Colors TV, &TV
– Yeh Hai Mohabbatein (YHM):
Simi na sudu krivi Išitu da je veoma nesposobna starati se o Rošni. Išita krivi Simi i Parmita za Rošninu otmicu. Raman i Išita se mole u hramu i traže Rošni. Išita i Raman su se zbližili u ovoj potrazi, pa su se prisetili događaja iz prošlosti. Oni onda nalaze Rošni kako trči ulicom bežeći od kidnapera. Išita grli Rošni, daje joj vode i uvodi je u kola. Rošni im ispriča da ne zna ko ju je oteo, ali se jedva oslobodila bila danas. Oni dovode Rošni kući i brinu o njoj. Alija ima zle namere da uzme Rošnino dete nakon porođaja i odgaji ga sama, ali krije to od sviju. Ona je skroz poludela.
Išita pakuje torbe i uhvati Rošni za ruku da pođu na neko sigurnije mesto da žive. Balovi (porodica/obitelj Bhallas) pokušaju da je spreče i da ubede Išitu, ali ih Išita ne sluša i jedino brine o tome kako da sada zaštiti Rošni. Neće dati da joj se išta loše desi, odlučna je u tome. Raman i Išita počnu da se svađaju i to ih dovede do suda! Rošni je tužna gledajući sve to i krivi sebe za ova dešavanja, ona je jako dobra devojka i želi samo da Išita živi srećno sa Ramanom u kući.
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
Nemamo vremena više za gubljenje. Krećemo odmah sa najavama za kanal Colors TV:
Nastavak na sledećoj strani
Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar
Pozdrav. Možete li pojasniti problem?
unela sam tacno moje podatke,ali me ne prihvatate,u cemu je greska.