Indijske Serije
Odbačeno Siroče 1009. epizoda – Imli lažira svoju smrt i pobegne iz Azadgunđa!
“Ne smeš otići i ostaviti nas same. Trebaš mi, Surađ. Trebaš nam i trebaćeš nam uvek. Ne smeš otići i ostaviti nas!”
Surađ staje i grli je. Imli iskoristi to, te krene da trči i uleće u automobil. Seljani i policajci trče za njom i dozivaju je besno. Surađ i Čakor (SuKor) su udruženi, takođe trče i besno viču: ,,Imli! Stani, Imli! Bićeš kažnjena danas svakako. Imli! Sačekaj, Imli! Imli!!!”
Imli ubrza automobil i smeška se zločesto. Ona izleće iz automobila i pobegne krišom iz sela. Automobil pada sa litice i eksplodira! Seljani i svi vide to i šokirani su. Oni misle da je Imli mrtva. Gledaju kako vatra gori… Imli napušta Azadgunđ i govori u sebi besno: ,,Odlazim sada, ali se kunem da ću se uskoro vratiti i osvetiti vam se svima. Sve ću vas ubiti i pokoriti! Pokoriću vas sve! Bićete moji podanici. Vratiću se i osvetiću vam se svima žestoko. Izgoreće u toj istoj vatri u koju sada gledate. Izgorećete, bednici! Umrećete!”
Ona ode i smišlja plan za osvetu. Svi se vraćaju u palatu i srećni su. Kasturi izjavi: ,,Danas smo konačno dobili slobodu. Bićemo srećni i imati mir! Odsad pa nadalje… niko neće vladati nama. Svi smo ujedinjeni i zajedno sve možemo!”
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Komentar mozete ostaviti ovde:
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar
Pozdrav. Možete li pojasniti problem?
unela sam tacno moje podatke,ali me ne prihvatate,u cemu je greska.