Dil Se Dil Tak
Dil Se Dil Tak 9 epizoda ( 09.02.2017. ),Daduu doživi infarkt!
Indu kaže Ambiki da je trudnoj ženi potreban odmor i sreća i dodaje da je razmišljala da Partha i Shorvori pošalje u kući na selu.
Mohini je čuje, razmišlja da je Indu umirala da bude sa svojim sinom, a sada želi da ga pošalje daleko.Ramnik dolazi i kaže Indu da je Shorvori traži u dvorištu.Ambika kaže da je tamo i Dadu.Indu je uplašena.Ambika kaže da je Dadu oprostio Shorvori i da će videti šta tamo rade.Mohini sa terase gleda kako Shorvori i Dadu dele čaj.Indu i Ambika dolaze takodje na terasu.Ambika kaže da njena deca budu blagoslovena zauvek.Mohini kaže da izgleda da je Dadu ljut na Shorvori i pita ih šta li mu je rekla.Indu vidi da Dadu viče na Shorvori i napeta je.
Parth je u kancelariji i razmišlja da je do sada Shorvori pričala sa Indu.Parth dobija poziv od nekoga i začudjen je.U kući, Dadu dobija srčani udar, on pada.Shorvori trči ka njemu i doziva sve.
Gledaćete:Ista najava + Parth kaže Shorvori da nije pohlepan za novac, ali niko ne može da ga ucenjuje tako.Teni je obučena kao sveštenik i odlazi na dogovoreno mesto da uzme novac od Partha.Parth joj popreči nogu na putu i ona pada, okreće se i vidi Partha.Teni kaže Parthu da je prihvatila svoj zločin i pita ga da li će on prihvatiti svoj.Parth gleda.
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar
Pozdrav. Možete li pojasniti problem?
unela sam tacno moje podatke,ali me ne prihvatate,u cemu je greska.