
Rat ruža-Gullerin Savasi
Rat ruža 74. epizoda!Gulru govori da joj je Gulfem ubila oca!
Gulru govori da joj je Gulfem ubila oca!
Mebrure nalazi krvavu Ševketovu košulju i predaje je policajcu koji pretražuje kuću.Doktor govori Gulru i Čiček da je Jondži oštećenja desna strana lobanje i da može doći do promene raspoloženja i karaktera.
Gulru počinje usled delovanja droge da se prividja druga Gulru, te ona ima napade.Omer je pored nje i pokušava da je smiri, te mu je čudno njeno ponašanje.Tokom tog napada, pred Gulfem, Omerom i Džihanom ona govori da je Gulfem ubila njenog oca.
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
Pozdrav. Možda da pogledate u facebook grupi MF Team da li imaju prevod ili na sajtu Na tabanu ☺️
Srce mafije. Gledao sam do 105 epizode i posle toga nema prevod. Da li ima prevod na nekom sajtu? Hvala
super
[…] 42. epizodu serije Crveni pupoljci možete pogledati OVDJE […]
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.