Ek Tha Raja Ek Thi Rani
Ek Tha Raja Ek Thi Rani (498. ep.) 26.06.2017. – Rani je trudna, Raaj sumnja u Vasundru!
Raaj dođe u sobu.
Sakshi deli uzbuđenje sa Rani. Raaj uzme Rani za ruku da bi je odveo do divnog iznenađenja. Ispred, Vasundra sipa ulje po stepenicama. Ona razmišlja kako ne može da dozvoli da Rani živi srećno, Rani će se okliznuti na to ulje i svi će biti osuđeni na propast. Ona vidi kako Raaj i Rani zajedno prolaze hodnikom, Vasundra očekuje da će uskoro biti puno suza. Sakshi ide iza Raaja i Rani, Chitra se penje gore. Sakshi se oklizne na ulje. Anandi primeti ulje, pozove sluge i upozori ih da ne ponove takvu grešku u budućnosti. Raaj pita šta da se Rani okliznula. Vasundra ih besno gleda. Raaj uverava Rani da neće dozvoliti da se nešto desi njoj ili njihovom detetu. On kaže da nešto tu nije u redu, ne može da rizikuje njihove živote, želi da organizuju “Havan”.
Tokom “Havan”-a, Raaj razmišlja kako krije nešto od Rani, ali ne sme da kaže ništa dok to ne bude potvrđeno. On pogleda pozadi i pozove Vasundru (Sumindu) da sedne pored Rani. Vasundra razmišlja kako će sad biti u nevolji. Ona uverava da je ona uvek uz Rani, nema potrebe za tim. Chitra i Anandi takođe insistiraju da ona sedne pored Rani. Tokom “Havan”-a, Vasundra je oprezna i pipa lice/masku. Raaj je posmatra. Vasundra misli da ako ne uradi nešto, njene namere će izgoreti u vatri “Havan”-a. Ona ode jer joj nije dobro.
Psssst... Tajni post samo za članove naše mejl liste - naše VIPovce!
Unesi podatke i prijavi se besplatno na našu mejling listu i obezbedi pristup (tajnim) postovima koji nisu na sajtu! Postani VIPovac ili VIPovka sada i unesi podatke!
Gledaćete: Vasundra stavi nešto u jabuku rekavši da Rani mora da brine o sebi. Ona krene da da tu jabuku Rani.
Pozdrav, želimo Vam dobrodošlicu na naš sajt. Ovdje možete pronaći pisane sadržaje epizoda, nažalost nema mogućnosti gledanja epizode.
zelim da pristupim vama za gledanje turskih serija
nemam komentar
Pozdrav. Možete li pojasniti problem?
unela sam tacno moje podatke,ali me ne prihvatate,u cemu je greska.